Chcete se seznámit s permakulturou, zatočit s pár problémy a k tomu ještě i vaši zahradu okrášlit? Tak to jste tady správně!

3 PRVKY PERMAKULTURY KTERÉ VÁM POMOHOU NA ZAHRADĚ 

... A BUDOU I KRÁSNĚ VYPADAT

V tomto eBooku nahlédnete do myšlení permakulturního zahradníka a dozvíte se, jaké tvůrčí prvky můžete použít, aby vaše zahrada byla stejnou mírou

  • výnosná
  • trvale udržitelná
  • a také krásná

Co o ebooku říkají čtenáři?

Jedním slovem nádhera. Asi nejlepší eBook s touhle tématikou, co jsem kdy četla. Dozvěděla jsem se plno nových věcí a úplně mě autorka vtáhla do svého života a ráje zeleně. Moc přínosný a moc jej doporučuji přečíst i jen tak pro zajímavost.
Růžena NekudováMeditation Teacher, www.ruzenanekudova.cz
Z eBooku jsem maximálně nadšená. Je zde popsáno vše krásně jasně a srozumitelně a to i pro úplného začátečníka. Prvky jsou velice zajímavé a minimálně jeden určitě použijeme i u nás. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací, které mi ujasnily plány s naší zahradou. Moc děkuji za přínosné čtení.
Monika Budínská
Velmi inspirativní a informacemi nabytý e-book, který jsem s nadšením dočetla až dokonce. Je úžasné vidět, jak stačí udělat pár změn respektujících přírodu i její síly, a máme ze zahrady místo, které je nejen rájem pro nás, ale i přínosem pro naši planetu. A to je nyní více než potřeba.
Martina Záviškováfyzioterapeutka a lektorka jógy, www.martinazaviskova.cz
Tento eBook je perfektní pro všechny, kdo chtějí poradit, jak začlenit zajímavé a užitečné prvky permakultury do své zahrady. Vše je velmi prakticky vysvětleno a je cítit, že autorka eBooku permakulturou doslova žije:-). Získáte tedy zcela vyzkoušené a ověřené rady, jak posunout svoji zahradu ještě blíže k přírodě.
Pavlína Klosovásvetekozahrad.cz